Razem ze swoimi przyjaciółmi lub kolegami z klasy stwórz własny projekt grupowy fundraisingu w ramach akcji „GwiazdoZbiórki”. Chcemy aktywizować młodych ludzi, aby mogli zdobywać doświadczenie w zakresie zaangażowania społecznego, odnosić sukcesy i odczuwać satysfakcję biorąc udział w projektach charytatywnych. Chodzi o dobrą zabawę, czyniąc dobro dla potrzebujących.

Grupa do 30 osób, na przykład Twoja klasa szkolna, może wybrać sobie konkretny gwiazdozbiór jako logo, wymyślić interesujący sposób na pozyskanie darowizn, zachęcając do udziału w projekcie np. rodziców lub znajomych. Zebrane darowizny zostaną przekazane na remont Oddziału Świętego Mikołaja w Szczecinie. To tutaj poddawane są leczeniu dzieci chore na białaczkę i inne choroby nowotworowe. Za pomocą fotografii, rysunku lub grafiki możesz udokumentować etapy przeprowadzonego projektu fundraisingowego. Twój projekt zostanie zaprezentowany podczas II Finału Planet Head Day Szczecin 2019. Przykładem projektu fundraisingowego może być niezwykle prosta inicjatywa taka jak upieczenie ciasta i zaoferowanie go przybyłym  na wywiadówkę szkolną rodzicom, własnoręczne zrobienie bombek bożonarodzeniowych na choinkę, czy zorganizowanie szkolnej wystawy prac malarskich uczniów. Najważniejsze, żeby chęć pomocy i zrozumienie potrzeb innych wypływała z głębi serca. Będziemy niezwykle dumni, mogąc poznać młodych fundraiserów.

Wojewódzki Konkurs ,, Przygoda z Fundraisingiem – Gwiazdozbiórka”

Fundacja Instytut Gryphius podejmuje działania zmierzające do zdobywania funduszy na cele charytatywne. W szerokim spektrum takich działań znajduje się propagowanie przedsięwzięć fundraisingowych, polegających na pozyskiwaniu  darowizn z przeznaczeniem na pomoc osobom potrzebującym, czego przykładem była organizacja pierwszego w Polsce wydarzenia – Planet Head Day. Konkurs stanowi kontynuację przedsięwzięć fundacyjnych w zakresie zapewnienia wsparcia Oddziałowi Świętego Mikołaja Kliniki Pediatrii oraz Kliniki Hemato-Onkologii i Gastroenterologii Dziecięcej SPSK-1 PUM w Szczecinie

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego do wzięcia udziału w I Edycji Konkursu, którego tematem przewodnim jest Pomoc Świętemu Mikołajowi i Chorym Dzieciom. Zadaniem konkursu jest stworzenie oryginalnego projektu fundraisingowego. Pozyskane w konkursie darowizny w całości zostaną przekazane na remont Oddziału Świętego Mikołaja.

Czas trwania konkursu: 22.11.2018-28.02.2019r (zmiana).

Zgłoszenia można dokonywać do dnia 15.02.2019r. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio w siedzibie Organizatora w Szczecinie ( ul. Mickiewicza 19, 70-383 Szczecin ).

Wręczenie nagród nastąpi podczas II Finału Planet Head Day Szczecin 2019, dnia 16.03.2019 r.

Szczegółowych informacji dotyczących regulaminu i zasad konkursu udziela koordynator konkursu p. Joanna Kwiatkowska. Tel. 91 851 11 48

Do pobrania:
 

Regulamin konkursu Gwiazdozbiórka

Zał.1 Formularz zgłoszeniowy

Zał.2 Zgoda na udział dziecka

Zał.3 Oświadczenie przetwarzanie danych - dorosły

Zał.4 Sprawozdanie podsumowujące działania

Zał.5 Oświadczenie przetwarzania danych - dziecko

Zał.6 Regulamin przyjmowania i przekazywania darowizn

Zał.7 Karta Oceny Komisji Konkursowej

Zał.8 Klauzula informacyjna Fundacji

Aneks z dnia 31 stycznia 2019 do regulaminu