×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 185.

Co się dzieje?

Jak wspierać?

Zostań bohaterem PlanetHead!

Okaż swoją solidarność z chorymi na raka ofiarami finansowymi i bardzo osobistym poświęceniem – własnymi włosami. Nasi profesjonalni fryzjerzy bezpiecznie ogolą Twoją głowę na scenie, następnie pomalujemy ją w kolory pięknej planety naszego Układu Słonecznego. Umożliwiamy wyjątkową sesję zdjęciową dla Ciebie, Twoich bliskich lub Twojej firmy.

Read more

Bądź darczyńcą lub wolontariuszem

Cała organizacja Planet Head Day opiera się na wolontariacie. To dobre uczucie zrobić coś dla chorego na raka w świetnym zespole. Bardzo się cieszymy za każdą pomocną dłoń lub świetny pomysł, a w razie potrzeby dajemy również potwierdzenie wolontariatu dla Twojej szkoły. 

Read more

Zapisz się jako astronauta!

W sobotę 4 czerwca od 12:00 do 17:00 dzieci w wieku 6-12 lat mogą zaciągnąć się jako astronauta w naszym Centrum Kontroli Misji w Galaxy Center w Szczecinie. Ty też możesz razem z przyjaciółmi bawić się w kosmiczną zabawę! Osiem interesujących misji planetarnych i jedna misja specjalna daje wgląd w ważne wyzwania podczas podróży przez nasz Układ Słoneczny. Każda misja potrwa około 10 minut. 

Read more